ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» нең чираттагы фәнни-координацион советы узды.

2018 елның 24 декабре, дүшәмбе

2018 елның 21 декабрендә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» нең уку сыйныфында функциональ бүлекләр белгечләре катнашында чираттагы фәнни-координацион советы узды.

Россия Федерациясе һәм Татарстан Республикасының законнарында соңгы яңалыклары турында  ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге»нең тариф сәясәте бүлегенең баш белгече А.Р.Гильметдинов хәбәр итте.

ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге»нең Учреждениеләр мәгълүмат базасын идарә итү бүлегенең әйдәүче белгече О.В.Максимушкина Татарстан Республикасында булган икътисад  яңалыклар белән таныштырды.

Мәгълүмати-аналитик эшләр секторы мөдире
В.Ю. Ведерников 2019 елга ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» нең проблемнигы проектын раслауга тәкъдим итте һәм ул бертавыштан кабул ителде.