Татарстан Республикасы Президенты Р.Н.Миңнеханов катнашында бишенче чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советының кырык тугызынчы утырышы

2019 елның 11 июле, пәнҗешәмбе

2011 елның 11 июлендә Татарстан Республикасы Дәүләт Советында бишенче чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советының кырык тугызынчы утырышы узды, анда Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов Бишенче чакырылыш парламентарийларның эшчәнлегенә йомгак ясады һәм нәтиҗәле эшләре өчен барысына да рәхмәт белдерде.

Аның сүзләренә караганда, хакимиятнең барлык тармакларының уртак эше Татарстан Республикасының уңышлы социаль-икътисадый үсешен тәэмин итәргә һәм халыкның тормыш сыйфатын күтәрергә мөмкинлек бирде.

Утырыш эшендә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге»нең директоры Кудрявцева А. Н. катнашты.