“Үзәк нерв системасы, терәк-хәрәкәт аппараты функцияләрен бозып пациентларга медицина реабилитациясенең күппрофильле үзәге” объектын төзү буенча инвестицион проектны гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча киңәшмә

2019 елның 8 ноябре, җомга

2019 елның 8 ноябрендә Татарстан Республикасы Финанс министрлыгында «Үзәк нерв системасы, терәк-хәрәкәт аппараты һәм периферик нерв системасы, йөрәк-кан тамырлары системасы һәм башка эчке органнар функцияләрен бозып пациентларга медицина реабилитациясенең күппрофильле үзәге» объектын төзү буенча инвестицион проектны гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча киңәшмә узды. Анда әлеге мәсьәлә буенча катнашучыларның чыгышлары тыңланды һәм фикер алышынды.

Чарада ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге» нең мәгълүматлар базасын идарә итү бүлеге башлыгы Н. Р. Газетдинова һәм мәгариф өлкәсендә программалаштыру мәсьәләләре секторы мөдире  Хәбибуллин И. Р.катнаштылар.