«Татарстан Республикасы икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге» ДБУ НКС каршындагы семинар утырышы

2024 елның 19 гыйнвары, җомга

2024 елның 19 гыйнварында директор А. Н.Кудрявцева рәислегендә «ТР ЦЭСИ» ДБУ НКС каршындагы даими эшләүче семинар утырышы узды.

Утырыш барышында түбәндәге мәсьәләләр тыңланды һәм тикшерелде:

Социаль программалаштыру бүлеге эшчәнлеге юнәлешләре, бүлек тарафыннан 2023 елда башкарылган эшләр һәм 2024 елга бурычлар турында социаль программалаштыру бүлеге башлыгы Е. С. Грызунова чыгыш ясады.

Учреждениеләрнең мәгълүмат базасын администрацияләү бүлеге эшчәнлеге юнәлешләре, бүлек тарафыннан 2023 елда башкарылган эшләр һәм 2024 елга бурычлар турында учреждениеләрнең мәгълүмат базасын администрацияләү бүлеге башлыгы Н.Р.Газетдинова хәбәр итте.

Утырыш эшендә «ТР ИСТҮ» ДБУ Фәнни-координацион советы әгъзалары һәм чакырылганнар катнашты.