Дәүләт хезмәтләрен күрсәтү тәртибен җайга салучы Татарстан Республикасы норматив хокукый актларына үзгәрешләр кертү мәсьәләсе буенча киңәшмә

2020 елның 15 октябре, пәнҗешәмбе

2020 елның 15 октябрендә видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министры урынбасары Р. И. Шәмеев рәислегендә киңәшмә үтте. Анда дәүләт хезмәтләре күрсәтү тәртибен җайга салучы Татарстан Республикасының норматив хокукый актларына салымнар һәм җыемнар түләү буенча түләмәгән бурыч алучыларның әлеге тәртипкә кертү өлешендә үзгәрешләр кертү кирәклеге турындагы мәсьәлә каралды.

Киңәшмә эшендә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге» нең технологияләр һәм белем бирү программалары бүлеге башлыгы А.Б. Гревцов катнашты һәм карала торган мәсьәлә буенча тәкъдимнәр белән чыгыш ясады.