Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты Җитәкчесе Ш. Х. Гафаров рәислегендә дәүләт һәм муниципаль идарә системасының нәтиҗәлелеген арттыру буенча эш төркеме киңәшмәсе

2020 елның 16 октябре, җомга

2020 елның 16 октябрендә Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты Җитәкчесе Ш.Х. Гафаров рәислегендә Татарстан Республикасы дәүләт хакимияте башкарма органнары эшчәнлегенең актуаль мәсьәләләре буенча дәүләт һәм муниципаль идарә системасының нәтиҗәлелеген күтәрү буенча эшче төркем утырышы узды.

Киңәшмәдә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге» нең директоры А.Н.Кудрявцева катнашты һәм чыгыш ясады.