Җирле үзидарә органнары эшчәнлеген бәяләү күрсәткечләре исемлеген камилләштерү мәсьәләсе буенча киңәшмә

2020 елның 19 октябре, дүшәмбе

2020 елның 19 октябрендә видеоконференцэлемтә режимында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары - икътисад министры М.Р. Шаһиәхмәтов рәислегендә җирле үзидарә органнары эшчәнлеген бәяләү күрсәткечләре тикшерелде һәм тикшерелде.

Киңәшмәдә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр Үзәге»нең директоры А.Н.Кудрявцева катнашты һәм Татарстан Республикасы муниципаль районнарының һәм шәһәр округларының социаль-икътисади үсеше рейтингын исәпләү методикасын актуальләштерү һәм аңа кертелгән күрсәткечләрне яңадан карау буенча тәкъдимнәр белән чыгыш ясады.

Киңәшмәдә ДБУ» Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге " ннән шулай ук идарә итү технологияләре һәм белем бирү программалары бүлеге башлыгы А.Б. Гревцов һәм төбәк сәясәте бүлеге башлыгы Л. И. Мулукова катнаштылар.