Татарстан Республикасының бүлеп бирелгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эш төркеме киңәшмәсе

2024 елның 30 мае, пәнҗешәмбе

2024 елның 30 маенда «ТР ИСТҮ» ДБУ директоры А. Н.Кудрявцева рәислегендә видеоконференцэлемтә режимында Татарстан Республикасының бүленгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эшче төркемнең чираттагы киңәшмәсе узды.

Киңәшмә барышында түбәндәге сораулар тыңланды һәм тикшерелде:

«Созвездие» концерны» АҖнең «Сәнәгать объектларын һәм административ биналарны БПЛАДАН саклау турында» темасына мәгълүмати хәбәр.

2024 елның 21 маендагы рН-12-136 номерлы Татарстан Республикасы бүленгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эшче төркем киңәшмәсе беркетмәсенең 3 нче пунктның үтәлеше турында.

Утырыш эшендә директор урынбасары Ч. Н. Гайзатуллина, директор урынбасары А. Ш. Гарипов, директор урынбасары А. Б. Гревцов, макроикътисади анализ бүлеге башлыгы Е. В. Баһаутдинова, макроикътисади анализ бүлегенең баш белгече С. И. Айметова, икътисади планлаштыру һәм программалаштыру бүлегенең баш белгечләре Э. Ф. Зиннурова һәм Шәйхетдинова Г. Р.катнаштылар.