Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты карары проектын эшләп бетерү мәсьәләсе буенча киңәшмә

2020 елның 20 июле, дүшәмбе

Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында видеоконференция режимында Дәүләт милкен инвентаризацияләү һәм аны хуҗалык әйләнешенә кертү тәртибен раслау турында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты карары проектына карата искәрмәләр буенча фикер алышу сораулары буенча киңәшмә үтте.

Киңәшмәне Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрының беренче урынбасары А.B. Галиев алып барды. ДБУ " Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ннән директор урынбасары А.Ш. Гарипов һәм мәгълүматлар базасын идарә итү бүлегенең әйдәп баручы белгече И. М. Кәлимуллин катнаштылар.