«Спорт әзерлеге үзәге» дәүләт автоном учреждениесе хезмәткәрләренә хезмәт хакын раслау һәм спортчыларны тукландыру һәм йөртү буенча нормативларны билгеләү мәсьәләләре буенча киңәшмә

2022 елның 27 апреле, чәршәмбе

2022 елның 27 апрелендә Татарстан Республикасы спорт министрлыгында Татарстан Республикасы спорт министры урынбасары А. А.Минголов рәислегендә республиканың кызыксынган министрлыклары һәм ведомстволары вәкилләре катнашында «Спорт әзерлеге үзәге» дәүләт автоном учреждениесе хезмәткәрләренә хезмәт хакын раслау һәм спортчыларны ашату һәм йөртү нормативларын билгеләү мәсьәләләре буенча киңәшмә узды.

Киңәшмәдә катнашучыларның көн тәртибе буенча хәбәрләре тыңланды һәм тикшерелде.

Киңәшмәдә ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ннән социаль программалаштыру бүлегенең баш белгече Хәсәнов Р. А. катнашты.