Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең һөнәри үсеше мәсьәләләре буенча экспертлар төркеме утырышы.

2022 елның 22 ноябре, сишәмбе

2022 елның 22 ноябрендә КФУның дәүләт һәм муниципаль идарә югары мәктәбендә Татарстан Республикасы Президенты Администрациясе җитәкчесе урынбасары - Татарстан Республикасы Президентының Эксперт департаменты җитәкчесе, Группа рәисе Савельев И. Л. рәислегендә Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең һөнәри үсеше мәсьәләләре буенча эксперт төркеме утырышы узды.

Утырышта Татарстан Республикасы Президенты каршындагы дәүләт хезмәте һәм кадрлар департаменты җитәкчесе Белов А. Н., КФУ дәүләт һәм муниципаль идарә югары мәктәбе директоры Привалов И. А., шулай ук Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләрен һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрне һөнәри үстерү мәсьәләләре буенча эксперт төркеме әгъзаларының эксперт төркеме эксперт төркеменең эш планына тәкъдимнәре тыңланды һәм фикер алышынды.

Утырышта ДБУ  «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ннән А.Б. Гревцов катнашты.