2023 елның 3 феврале, җомга

2023 елның 3 февралендә Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Фазлыева Л.Р., «Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре Советы» Ассоциациясе рәисе Гобәйдуллин Э. С. катнашында «Татарстан Республикасында дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтүнең күпфункцияле үзәге» дәүләт бюджет учреждениесенең йомгаклау киңәшмәсе узды.

«Татарстан Республикасында дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтүнең күпфункцияле үзәге» дәүләт бюджет учреждениесе директоры Мозаффарова Л. А. хисап доклады белән чыгыш ясады.

ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге»ннән киңәшмә эшендә директор урынбасары А. Б. Гревцов катнашты.