Татарстан Республикасының бүлеп бирелгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эш төркеме киңәшмәсе

2023 елның 4 апреле, сишәмбе

2023 елның 4 апрелендә видеоконференцэлемтә режимында Татарстан Республикасының бүленгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эшче төркемнең чираттан тыш киңәшмәсе узды.

Киңәшмә барышында Татарстан Республикасы дәүләт хакимиятенең 2 башкарма органы вәкилләре тыңланды, алар 2-фән һәм 4-инновация формалары буенча, күрсәтелгән хисапларны тутыру мәсьәләләре буенча статистик хисап бирәләр.

Киңәшмә эшендә директор Кудрявцева А. Н., директор урынбасары Гайзатуллина Ч.Н. директор урынбасары Гарипов А. Ш., макроикътисади анализ бүлеге башлыгы Баһаутдинова Е.В., макроикътисади анализ бүлегенең баш белгече Мөбинова С. И. һәм икътисади планлаштыру һәм программалаштыру бүлегенең әйдәп баручы белгече Зиннурова Э. Ф. катнаштылар.