Татарстан Республикасының бүлеп бирелгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эш төркеме киңәшмәсе

2023 елның 5 апреле, чәршәмбе

2023 елның 5 апрелендә видеоконференцэлемтә режимында Татарстан Республикасының бүленгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эшче төркемнең чираттан тыш киңәшмәсе узды.

Киңәшмә барышында Татарстан Республикасы дәүләт хакимиятенең 2 башкарма органы һәм 2-фән һәм 4-инновация формалары, күрсәтелгән хисапларны тутыру мәсьәләләре буенча статистик хисап бирүче 4 оешма вәкилләре тыңланды.

Киңәшмә эшендә директор Кудрявцева А. Н., директор урынбасары Гайзатуллина Ч.Н., директор урынбасары Гарипов А. Ш., макроикътисади анализ бүлеге башлыгы Баһаутдинова Е.В., макроикътисади анализ бүлегенең баш белгече Мөбинова С. И. һәм икътисади планлаштыру һәм программалаштыру бүлегенең әйдәп баручы белгече Зиннурова Э. Ф. катнашты.