Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре территориясендә җирләү эшен оештыру һәм зиратларны тоту мәсьәләләре буенча киңәшмә

2023 елның 21 июне, чәршәмбе

2023 елның 21 июнендә Татарстан Республикасы Раис Администрациясендә Татарстан Республикасы Раис Администрациясе җитәкчесе урынбасары – Территорияләр белән эшләү идарәсе башлыгы И. М. Гарипов рәислегендә «Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре советы» Ассоциациясе, республиканың кызыксынган министрлыклары һәм ведомстволары җитәкчеләре катнашында Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре территориясендә җирләү эшен оештыру һәм зиратларны тоту мәсьәләсе буенча киңәшмә узды.

Киңәшмәдә катнашучыларның көн тәртибе белән билгеләнгән тема буенча хәбәрләре тыңланды һәм тикшерелде.

Киңәшмә эшендә директор А.Н. Кудрявцева катнашты һәм чыгыш ясады.