2023 елның 21 августы, дүшәмбе

2023 елның 21 августында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р. Фазлыева рәислегендә, республиканың кызыксынган министрлыклары һәм ведомстволары җитәкчеләре катнашында, Татарстан Республикасында психологик ярдәм системасын үстерү һәм яшьләр сәясәте инфраструктурасы белән тәэмин ителештә социаль гарантияләр дәрәҗәсен билгеләү буенча норматив хокукый актлар кабул итү мәсьәләләре буенча киңәшмә узды.

«Навигатор» «Республика яшьләр, инновацион һәм профилактик программалар үзәге» эшчәнлеге кысаларында Татарстан Республикасында психологик ярдәм системасын үстерү мәсьәләсе буенча тәкъдимнәр турында һәм «Яшьләр сәясәте инфраструктурасы белән тәэмин ителешнең социаль гарантияләре дәрәҗәсен билгеләү буенча норматив хокукый актлар кабул итү турында» темасы буенча төп доклады белән Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре министры Р.Н. Садыйков чыгыш ясады.

Киңәшмә эшендә директор А.Н. Кудрявцева катнашты һәм чыгыш ясады.