2023 елның 13 октябре, җомга

2023 елның 13 октябрендә Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министрлыгында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары - Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министры О.В. Коробченко җитәкчелегендә Татарстан Республикасында сәнәгать һәм сәүдә тармакларын кадрлар белән тәэмин итү мәсьәләләре буенча эшче төркем утырышы узды.

Утырышта кадрлар белән тәэмин итүнең агымдагы мәсьәләләре каралды, шул исәптән якын һәм ерак чит илләрдән чит ил эшче көчләрен җәлеп итү, Татарстан Республикасының сәнәгать һәм сәүдә тармагында һәм бу уңайдан килеп туган проблемалар турында фикер алыштылар.

Утырыш эшендә «ТР ЦЭСИ» ДБУ директоры урынбасары А. Б. Гревцов катнашты.