2024 елның 24 гыйнвары, чәршәмбе

2024 елның 24 гыйнварында «2023 елда Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау системасы эшчәнлеге йомгаклары турында " Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының йомгаклау коллегиясе утырышы узды. 2024 елга бурычлар һәм үсеш перспективалары» темасына Татарстан Республикасы Рәисе Р.Н. Миңнеханов, Россия Федерациясе Сәламәтлек саклау министры ярдәмчесе О.И. Гусева, Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л. Р. Фазлеева, РФ Сәламәтлек саклау министрлыгының баш трансплантологы С. В. Готье катнашында.

Хисап доклады белән Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министры М. М. Миңнуллин чыгыш ясады.

Коллегия эшендә директор урынбасары Ч. Н. Гайзатуллина катнашты.