Татарстан Республикасының Бүленгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эш төркеме киңәшмәсе

2024 елның 15 феврале, пәнҗешәмбе

2024 елның 15 февралендә видеоконференцэлемтә режимында Татарстан Республикасының бүленгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эшче төркемнең чираттагы киңәшмәсе узды.

Киңәшмә барышында Казан шәһәре белән идарә итү муниципаль үзәген Татарстан Республикасы Регионы белән идарә итү үзәге, «Халык контроле» дәүләт мәгълүмати кире элемтә системасы белән интеграцияләү мәсьәләсе, шулай ук бу өлкәдә Казан шәһәренең иң яхшы практикаларын тиражлау буенча муниципаль органнар өчен тәкъдимнәр тыңланды һәм тикшерелде.

Утырыш эшендә директор А.Н.Кудрявцева, директор урынбасары Ч. Н. Гайзатуллина, директор урынбасары А. Б. Гревцов, директор урынбасары А. Ш. Гарипов, икътисади планлаштыру һәм программалаштыру бүлеге башлыгы Е. А. Пугачева, макроикътисади анализ бүлеге башлыгы Е. В. Баһаутдинова һәм макроикътисади анализ бүлегенең баш белгече Мөбинова С.И. катнаштылар.