Гражданнар хәбәрләрен һәм мөрәҗәгатьләрен эшкәртү һәм анализлау системасын булдыру турындагы мәсьәләне карау буенча киңәшмә

2024 елның 10 октябре, пәнҗешәмбе

2024 елның 9 октябрендә Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л. Р.Фазлыева рәислегендә Татарстан Республикасы Рәисе Аппараты, республика министрлыклары һәм ведомстволары, Казан шәһәре башкарма комитеты вәкилләре катнашында гражданнар хәбәрләрен һәм мөрәҗәгатьләрен эшкәртү һәм анализлау системасын булдыру турындагы мәсьәләне карау һәм тикшерү буенча киңәшмә узды.

Киңәшмәдә катнашучыларның көн тәртибе белән билгеләнгән тема буенча хәбәрләре тыңланды.

«ТР Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ДБУдан киңәшмә эшендә директор А.Н. Кудрявцева катнашты һәм чыгыш ясады.