2022 ел йомгаклары буенча Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең киңәйтелгән киңәшмәсе

2023 елның 27 гыйнвары, җомга

2023 елның 27 гыйнварында Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин, Татарстан Республикасы Югары Суды рәисе катнашында «Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең 2022 елдагы эш йомгаклары һәм 2023 елга бурычлары турында»гы мәсьәлә буенча этил спирты, алкогольле продукция җитештерүне, аның әйләнешен һәм сыйфатын дәүләт тикшереп торуын тәэмин итү һәм кулланучылар хокукларын яклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт инспекциясенең (Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе) киңәйтелгән киңәшмәсе булды. Гилазова И.И.

Хисап доклады белән Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчесе Ж. Ю. Әхмәтханов чыгыш ясады.

ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ннән киңәйтелгән киңәшмә эшендә директор урынбасары А. Б. Гревцов катнашты.