Татарстан Республикасында сәнәгать һәм сәүдә тармакларын кадрлар белән тәэмин итү буенча эш төркеме утырышы

2023 елның 9 феврале, пәнҗешәмбе

2023 елның 9 февралендә Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министрлыгында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министры О.В. Коробченко рәислегендә Татарстан Республикасында сәнәгать һәм сәүдә тармакларын кадрлар белән тәэмин итү буенча эшче төркем утырышы узды. Утырышта Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Фазлыева Л.Р., Татарстан Республикасы Куркынычсызлык Советы секретаре Р.В. Гыйльманов, шулай ук республиканың башка министрлыклары һәм ведомстволары һәм предприятиеләренең җитәкче хезмәткәрләре катнаштылар.

ДБУ «Икътисади һәм социаль тикшеренүләр үзәге» ннән эшче төркем утырышында директор урынбасары А. Б. Гревцов катнашты.