Татарстан Республикасы муниципаль районнары башлыклары өчен белем бирү программасы

2023 елның 13 марты, дүшәмбе

2023 елның 13 мартында Казан федераль университетының дәүләт һәм муниципаль идарә югары мәктәбендә «Яңа чынбарлыкта идарә итү осталыгы» белем бирү программасы ачылды.

Чарада ТР Раис Администрациясе җитәкчесе А. А. Сәфәров, ТР Раис Администрациясе җитәкчесенең беренче урынбасары – Территорияләр белән эшләү буенча ТР Раис идарәсе башлыгы И. М. Гарипов, ТР Раис каршындагы дәүләт хезмәте һәм кадрлар департаменты җитәкчесе А. Н. Белов, КФУның фәнни эшчәнлек буенча беренче проректоры – проректоры Д. А. Таюрский, ВШГМУ директоры И. А. Привалов катнашты.

«ТР ЦЭСИ» ДБУ директоры А. Н.Кудрявцева чарада катнашты һәм «Татарстан Республикасы югары вазыйфаи заты эшчәнлегенең нәтиҗәлелеген бәяләү турында» темасына лекция белән чыгыш ясады.