Татарстан Республикасының бүлеп бирелгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эш төркеме киңәшмәсе

2023 елның 7 апреле, җомга

2023 елның 7 апрелендә видеоконференцэлемтә режимында Татарстан Республикасының бүленгән ситуация үзәген булдыру һәм эшләве буенча эшче төркемнең чираттан тыш киңәшмәсе узды.

Киңәшмә барышында Татарстан Республикасы дәүләт хакимиятенең 3 башкарма органы, 6 фәнни-тикшеренү институты, Татарстан Республикасы Фәннәр Академиясе һәм «Иннополис «махсус икътисадый зонасы» АҖ вәкилләре тыңланды.

Киңәшмә эшендә директор Кудрявцева А. Н., директор урынбасары Гайзатуллина Ч.Н., директор урынбасары Гарипов А. Ш., макроикътисади анализ бүлеге начальнигы Багаутдинова Е.В., макроикътисади анализ бүлегенең баш белгече Мөбинова С. И. катнашты.