2024 елның 25 гыйнвары, пәнҗешәмбе

2024 елның 25 гыйнварында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л. Р. Фазлыева, Татарстан Республикасы Дәүләт Советының социаль сәясәт комитеты рәисе С. М. Захарова катнашында «2023 елда Татарстан Республикасында граждан хәле актларын дәүләт теркәве буенча эшчәнлек һәм 2024 елга бурычлар турында» Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты ГХАТ Идарәсенең йомгаклау коллегиясе утырышы узды.

2023 елда гражданлык хәле актларын дәүләт теркәве буенча башкарылган эшләр һәм 2024 елга бурычлар, шулай ук гаилә Елында каралган чараларны гамәлгә ашыру планнары турында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының ГХАТ Идарәсе башлыгы Нигъмәтуллина Г.Р. чыгыш ясады.

Коллегия эшендә директор урынбасары Ч. Н. Гайзатуллина катнашты.