Татарстан Республикасы Рәисе Р.Н. Миңнехановның кадрлар резервында катнашучыларның проектларны яклау.

2024 елның 13 мае, дүшәмбе

2024 елның 13 маенда Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында кадрлар резервында катнашучылар Татарстан Республикасы Р.Н. Миңнехановка Татарстан Республикасының социаль-икътисадый үсешенә юнәлдерелгән проектларны тәкъдим иттеләр.

Проектларның шактый өлеше аерым тармакларны цифрлаштыруга, һөнәри юнәлеш бирү эшенә, агросәнәгать комплексын, сәламәтлек саклау өлкәсен, социаль өлкәне үстерүгә, төзелешне оештыру өлкәсендә камилләштерүгә, инфраструктура проектларына һ. б. юнәлдерелгән.

Чарада Татарстанның югары җитәкчелеге арасыннан резерв остазлары, шулай ук республика хакимият органнары җитәкчеләре катнашты.

Киңәшмә эшендә директор А.Н. Кудрявцева катнашты.